8302 CAPOLAVORO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8302 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1415kg |
| Block | 8302 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1650kg |